/  Aktualności   /  Festiwal Teatralny

Festiwal Teatralny

Nasze szkolne koło teatralne pod kierunkiem p. Magdy Kędziory zajęło II miejsce w Gminnym Festiwalu Teatralnym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Micigoździe oraz Bibliotekę Centrum Kultury w Piekoszowie.

Przegląd ten  cieszy się dużą popularnością. W tym roku przebiegał on pod hasłem „Okropny, niewdzięczny i zły, czyli czarny charakter”.

Nasze koło w składzie: Gabriela Bębacz, Natalia Wróblewska, Sylwia Chrabąszcz, Patryk Surma, Ewa Zaława, Maks Zarachowicz i Laura Wójcik zaprezentowało przedstawienie na podstawie dramatu J. Słowackiego „Balladyna”. Wykazali się niezwykłymi umiejętnościami.

Dwie z naszych uczennic – Natalia Wróblewska i Laura Wójcik – zostały wyróżnione przez członkinię jury za brawurowe odegranie swoich ról.

Gratulujemy!