Dnia 8 czerwca 2026 r. uczniowie klasy 4 i 5 wybrali się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Wiśniowe Wzgórze” w Dębnie, gdzie uczestniczyli w warsztatach pt.: „Ziołomania w kuchni, łazience i domowej apteczce”. Uczniowie zapoznali się z różnymi sposobami zastosowania ziół, wykonując sole i kule kąpielowe, które mogli zabrać do domu. Następnie wzięli udział w zawodach w dojeniu sztucznej krowy oraz konkursie ubijania masła w maselnicy. Oprócz zajęć warsztatowych był również czas na wspólne zabawy na świeżym powietrzu oraz pyszny posiłek, podczas którego dzieci degustowały smaczne, ekologiczne i zdrowe przysmaki. […]