Szczegóły rekrutacji

sprawdź nasze projekty edukacyjne

Sprawdź galerię zdjęć

Stypendia

Gratulujemy jeszcze raz wszystkim tym, którzy z rąk p. Burmistrz Teresy Jakubowskiej odebrali stypendium naukowe za miniony rok szkolny! Natomiast Wiktoria Momot z kl. 8 otrzymała Laur Piekoszowa za wybitne osiągnięcia sportowe! Serdeczne gratulacje! To było wspaniałe uświetnienie Waszej ciężkiej pracy!

Wspaniałych wakacji

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Dnia 21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Na początku Pani Dyrektor Anna Kmiecik odczytała List od Pani Burmistrz Miasta i Gminy Piekoszów Teresy Jakubowskiej. Pani Dyrektor serdecznie podziękowała wszystkim za trud, starania i pracę wykonaną w mijającym roku. Wręczyła wyróżniającym się uczniom nagrody i pogratulowała sukcesów. Życzyła też słonecznych, pełnych radości, relaksu i bezpiecznych wakacji. Całą uroczystość uświetniły występy naszych młodych  utalentowanych artystów. Do zobaczenia we wrześniu!

VII Olimpiada Sportowa

Za nami VII Olimpiada Sportowa, w której udział wzięło 300 uczniów ze szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Piekoszów. Olimpiada Sportowa to coroczne wydarzenie, które od 2017 roku gromadzi najlepszych sportowców ze szkół Miasta i Gminy Piekoszów. W tym roku rywalizacja odbywała się w pięciu dyscyplinach: skok w dal, piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy i biegi lekkoatletyczne. Młodym sportowcom osobiście kibicowała burmistrz miasta i gminy Piekoszów, Teresa Jakubowska, która nie kryła podziwu dla ich umiejętności. Olimpiada Sportowa to nie tylko zawody, ale także doskonała okazja do integracji młodzieży z różnych szkół i propagowania zdrowego stylu życia.

Certyfikat uczestnictwa w projekcie Lepsza Szkoła

Certyfikat uczestnictwa w VII edycji akcji #SprzątamyDlaPolski

Piknik klasa 4

Czas przedwakacyjny to okres odprężenia co całym roku ciężkiej pracy, dlatego klasa 4 wraz z wychowawcą p. M. Kędziorą wtorkowe popołudnie spędziła na boisku szkolnym biorąc udział w pikniku klasowym. Było gorąco, ale to nie przeszkadzało w aktywnym spędzaniu czasu. Odbył się mecz piłki nożnej, rozegrano kilka partii w badmintona, chętni korzystali z gier w gronie własnym. Dominowały rozmowy o mijającym czasie i pytanie, czy w przyszłym roku też zrobimy piknik. Nie brakowało również pysznych przekąsek przygotowanych przez rodziców, za co dziękujemy! To było miłe spotkanie!

Wycieczka – klasa 7

W dniach 10 i 11 czerwca 2024 roku klasa 7 wraz z wychowawcą i Panią psycholog, wybrała się na wycieczkę do Energylandii i Kopalni soli w Bochni. Uczniowie w Energylandii skorzystali z ogromnej ilości atrakcji, a najchętniej z rollerkosterów. Jednak nie wszyscy mieli na tyle odwagi, aby spróbować przejażdżki na drugim największym rollerkosterze w Europie, czyli Hyperionie. Pomimo tego uczniowie bawili się znakomicie. Pogoda dopisywała, a deszcz, który pojawił się po południu wcale nie przeszkodził w zabawie. Następnego dnia klasa odwiedziła Kopalnię soli w Bochni, Która jest starsza od miasta Krakowa. Przewodnik oprowadził grupę po kopalni, ciągle opowiadając jej ciekawą historię i angażując uczniów w różne aktywności pokazujące pracę górnika. Pod koniec zwiedzania odbył się mini rejs po rzece […]

Partnerzy / przyjaciele

BCK PIEKOSZÓW BCK Piekoszów